Aktualności
view

Międzynarodowa Droga Wodna E70 podczas BOATSHOW 2015 – targi premier i nowości!

W dniach 20-22 listopada, w Łodzi odbyły się targi BOATSHOW 2015. Podczas targów swoją ofertę zaprezentowały 203 firmy z kraju i zagranicy – Belgii, Chorwacji, Grecji, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Ukrainy i Włoch. Wiodące światowe stocznie zaprezentowały 126 jednostek pływających, w tym 14 premier jachtów przygotowanych na sezon 2016.

W dwóch halach wystawienniczych można było podziwiać jachty żaglowe i motorowe, łodzie wędkarskie, kajaki, pontony, a nawet houseboat'y, czyli pływające domy a także wyposażenie jachtów, silniki, elektronikę i nawigację, ożaglowanie, środki bezpieczeństwa, odzież turystyczna i sportową. Wystawcy przygotowali specjalne oferty cenowe, zarówno na łodzie na wyposażenie jak i akcesoria. Podczas BOATSHOW 2015 można było wymienić doświadczenia oraz poznać wielu ciekawych ludzi. Organizatorzy zaplanowali żeglarskie warsztaty i spotkania, m.in.: z Robertem Makłowiczem, który pasję kulinarną łączy z zamiłowaniem do żeglowania. Spotkać można było także Piotra Myszka, reprezentanta Polski w klasie RSX na Olimpiadę w Rio de Janeiro. Podróżnicy i zawodowi żeglarze przedstawili prezentacje ciekawych akwenów oraz poprowadzili warsztaty m.in.: nawigacji i meteorologii.

Podczas dni targowych odbywały się liczne konkursy dla zwiedzających z cennymi nagrodami rzeczowymi m.in.: łodzie wędkarskie, kajaki, zegarki czy vouchery na szkolenia żeglarskie. Wszystko we wspaniałej atmosferze, wśród szant rozbrzmiewających z Targowej Tawerny. Stoisko MDW E70 jak zwykle cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających gości. Podobnie było z materiałami promocyjnymi MDW E70, takie jak mapy i przewodniki. Otrzymaliśmy wiele ciepłych słów i dowodów uznania od żeglarzy i podróżników za podejmowane działania dla rozwoju turystyki wodnej, za które bardzo dziękujemy.

Galeria zdjęć:


Partnerzy Partnerzy