Aktualności
view

Po raz pierwszy w targach Boatex 2016 w Poznaniu

Po raz pierwszy w targach Boatex 2016 w Poznaniu prezentowany był szlak polskiego odcinka Międzynarodowej Drogi Wodnej E70. Na wspólnym stoisku 5 województw tj. lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko – pomorskiego, pomorskiego i warmińsko – mazurskiego przedstawiono akweny, infrastrukturę sprzyjającą uprawianiu wielu form turystyki wodnej.

MDWE 70 to przyjazny szlak zarówno dla kajakarzy, jak i dla motorowodniaków. Zainteresowani, który odwiedzali nasze stoisko, otrzymywali komplet najnowszych wydawnictw poświęconych MDWE 70, w tym praktyczny przewodnik nawigacyjny dla wodniaków, który cieszy się uznaniem wśród wodniaków. Wśród wielu gości odwiedzających stoisko MDWE 70 był m.in. wicemarszałek województwa lubuskiego Romuald Gawlik oraz wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy do pływania polskim odcinkiem MDWE 70.

BOATEX to doskonała okazja zaprezentowania potencjału polskich stoczni, producentów i dystrybutorów sprzętu pływającego, kajaków, pontonów i łodzi. Przedstawiona jest także oferta  producentów odzieży sportowej, wyposażenia i akcesoriów żeglarskich i motorowodnych, a także oferta zorganizowanych  form wypoczynku, w których główną rolę odgrywają sporty wodne.

Poznańskie targi stanowią  znakomitą okazję do zapoznania się z przedstawionymi nowościami na sezon żeglarski 2016, ale nie tylko. BOATEX to również wydarzenie, które ma na celu rozwój aktywnych form wypoczynku nad wodą i krzewienie kultury żeglarskiej. Organizatorzy z dużą atencją podchodzą do programu wydarzeń. Podczas targów odbywają się spotkania z doświadczonymi żeglarzami, szkolenia, warsztaty, koncerty szant, a także  żeglarskie atrakcje dla najmłodszych.

Galeria zdjęć:


Partnerzy Partnerzy