Aktualności

Wyjazd studyjny grupy roboczej ds. MDW E70 do Kaliningradu, Poleska i Kłajpedy

Na zaproszenie Administracji Gubernatora Obwodu Kaliningradzkiego, Administracji Miasta Polesska oraz Urzędu Miasta Kłajpedy w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2015r. odbyła się wizyta studyjna grupy roboczej ds. MDW E70.

VI Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków na wodach Zalewu Wiślanego

Już po raz szósty odbyły się Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków (w dniach 25 – 28 czerwca). Miejscem regat był gościnny i nowoczesny port jachtowy w Krynicy Morskiej. Regaty zostały podzielone na trzy wyścigi. Żeglarze rywalizowali na wodach polskiej części Zalewu Wiślanego, przy zmiennych warunkach pogodowych.

VI Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków już za tydzień

W dniach 25 – 28 czerwca 2015 roku na wodach Zalewu Wiślanego w okolicach Krynicy Morskiej odbędą się VI Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków. Organizatorami wydarzenia są: Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk, Gubernator Obwodu Kaliningradzkiego – Nikolai Tsukanov, Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin oraz Burmistrz Krynicy Morskiej – Krzysztof Swat.

Rejs Flotylli Noteckiej

W poniedziałek 15 czerwca 2015 roku podczas Rejsu Flotylli Noteckiej promującego Międzynarodową Drogę Wodną E 70, wicemarszałek Romuald Gawlik uroczyście powitał gości na pokładzie szkolnego statku „Wł. Łokietek".

Spotkanie Międzywojewódzkich Zespołów ds. MDW E40 i E70 w Toruniu

W dniu 13 kwietnia 2015 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego odbyły się spotkania Międzywojewódzkich Zespołów ds. MDW E40 i E70.

Panel „Reforma gospodarki wodnej i jej skutki"

W ramach tegorocznej XXII edycji Forum Gospodarczego w Toruniu odbył się panel „Reforma gospodarki wodnej i jej skutki", poświęcony szeroko rozumianej gospodarce wodnej. Na debatę przybyło ponad 120 osób reprezentujących wszystkie środowiska zainteresowane gospodarczym wykorzystaniem rzek i rewitalizacją obszarów nadwodnych.

Międzynarodowa Droga Wodna E70 na największych polskich targach turystyki wodnej

Przez 4 dni (od 12 do 15 lutego) podczas targów sportów wodnych i rekreacji WIATR I WODA, kilka tysięcy ludzi mogło zapoznać się z ofertą turystyczną na obszarze dróg wodnych tworzących Międzynarodową Drogę Wodną E70.

Spotkanie Międzywojewódzkiego Zespołu ds. MDW E70 w Toruniu

Likwidacja tzw. „wąskich gardeł" na polskim odcinku MDW E 70, projekt zmiany ustawy Prawo wodne oraz plan działań na rok 2015 w ramach realizacji porozumień MDWE 70 były głównymi tematami spotkania Zespołu ds. MDW E70, które odbyło się w dniu 22 stycznia br. w Toruniu.
— 10 Pozycji na stronę
Wyświetlanie 41 - 48 z 48 rezultatów.

Partnerzy Partnerzy