Nachrichten
view

MDW E70 na Targach Market Tour w Szczecinie

fot. ZART

W dniach 13 - 14 maja 2017 roku odbyła się w Szczecinie 26 edycja Targów Turystycznych Market Tour.
Impreza, zwana także Piknikiem nad Odrą, zorganizowana na Wałach Chrobrego, corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem. Tegoroczny bilans to ponad 300 wystawców i blisko 50 tysięcy odwiedzających.
Majowe targi w Szczecinie to miejsce prezentacji i promocji atrakcji regionów turystycznych  oraz oferty przedsiębiorców branży turystycznej: biur podróży, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, rekreacyjnych, sanatoryjnych oraz producentów i dystrybutorów sprzętu żeglarskiego, sportowo-turystycznego i wyposażenia hotelowo - gastronomicznego.
Podobnie jak w poprzednich latach, stoisko MDW E70 odwiedziło wielu gości zainteresowanych możliwościami przepłynięcia promowanej trasy. W trakcie rozmów „śródlądowi żeglarze" dzielili się uwagami na temat polskiego odcinka Międzynarodowej Drogi Wodnej E-70, wskazując nie tylko na zalety przepięknej trasy, ale i występujące na jej długości utrudnienia.
Liczne grono osób odwiedzających Targi, napawa nadzieją, że przygotowana  prezentacja i promocja  wodnego szlaku w znaczący sposób przyczyni się do wzrostu liczby jednostek pływających po  MDW -70. 

die Galerie