News
view

MDWE 70 na 29 targach Wiatr i Woda w Warszawie

Kolejna 29. edycja targów „Wiatr i Woda", największej polskiej wystawy przemysłu jachtowego i sportów wodnych odbyła się od 16 do 19 marca w Warszawie.

W hali przy ul. Marsa swoje oferty zaprezentowało ponad 400 wystawców, w tym pięć województw z ofertą polskiego odcinka Międzynarodowej Drogi Wodnej E70. Wsród gości licznie odwiedzających nasze stoisko dużym zainteresowanim cieszyły się przewodniki i mapy wodnackie. Wiele pytań kierowanych do naszej oferty dotyczyło warunków nawigacyjnych, stanu infrastruktury żeglarskiej oraz możliwości czarteru jachtów bądź haseboatów.

Jak co roku na targach byli obecni wystawcy z zagranicy, m.in. z Chorwacji, Egiptu, Grecji, Litwy, Niemiec, Słowenii, Szwecji, Stanów Zjednoczonych, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.Na wystawie można było zobaczyć ponad 100 jachtów żaglowych i motorowych. Swą ofertę zaprezentowali producenci i dystrybutorzy osprzętu, elektroniki pokładowej, urządzeń nawigacyjnych, wyposażenia ratunkowego, silników spalinowych i elektrycznych, producenci żagli, odzieży żeglarskiej, firmy czarterowe oraz dystrybutorzy drobnego sprzętu do turystyki wodnej. Podczas targów również samorządy, organizacje turystyczne i inne podmioty działające w obszarze turystyki wodnej zachęcały do odwiedzania regionalnych wodnych destynacji turystycznych. Organizatorzy targów odnotowali w bieżącym roku ponad 30 tys. zwiedzających

Photo gallery