Aktualności
view

MDW E70 na targach BOATSHOW 2016 w Łodzi

W niedzielę (13 listopada) zakończyły się w Łodzi Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2016. Podczas trzydniowej imprezy zaprezentowało się 156 wystawców z Polski, Chorwacji, Włoch, Niemiec, Grecji, Łotwy, Ukrainy oraz Szwecji. Na ich stoiskach prezentowane były m.in. luksusowe jachty, ultraszybkie motorówki czy wygodne housboat-y. Na BOATSHOW nie zabrakło nowinek wydawniczych poświęconych żeglarstwu.

Istotnym aspektem targów BOATSHOW był program imprez towarzyszących, który stwarzał okazję do zaprezentowania bloków edukacyjnych, prelekcji, warsztatów oraz przedstawienia oferty najnowszych produktów turystycznych m. in. przez samorządy, firmy czarterowe, w celu zachęcenia nowych osób do uprawiania turystyki wodnej.

Odwiedzający mogli  również uczestniczyć w koncertach szantowych w targowej tawernie oraz zapoznać się z najnowszymi trendami w kajakarstwie, nurkowaniu, windsurfingu i kitesurfingu.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających, podobnie jak towarzyszące targom panele tematyczne prezentujące  najciekawsze trasy dla żeglarzy w Europie i na świecie, szkolenia z zakresu meteorologii, nawigacji i marketingu.

Na targach nie zabrakło również stoiska promocyjnego Międzynarodowej Drogi Wodnej E70, które w  tym roku miało swoją premierę w nowej aranżacji. Prezentowano na nim walory turystyczne drogi wodnej łączącej Kostrzyn n. Odrą z Zalewem Wiślanym. Stoisko MDW E70 cieszyło się dużym zainteresowaniem gości, których pozytywnie zaskoczył nowy wizerunek ekspozycji z mapą przebiegu drogi wodnej oraz filmem promocyjnym.

Galeria zdjęć:


Partnerzy Partnerzy