Archiwum
view

MDW E70 na 26. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie

W 26. Targach WIATR i WODA, po raz pierwszy zorganizowanych na Stadionie Narodowym, wzięło udział 453 wystawców z 13 krajów, a stoiska odwiedziło ponad 40 000 miłośników sportów wodnych. Dla porównania, w ubiegłym roku, targi z udziałem 411 wystawców odwiedziło niecałe 28 000 osób.

To nowe, właśnie ustanowione rekordy Targów WIATR i WODA do których w wymierny sposób przyczyniło się stoisko polskiego odcinka Międzynarodowej Drogi Wodnej E70, które dzięki ciekawej aranżacji przyciągało całe rodziny szukające alternatywy na spędzenie najbliższych wakacyjnych urlopów.  

Nasza oferta została również docenione przez Wiceminister infrastruktury i rozwoju p. Dorotę Pyć, kóra zaszczyciła swoją obecnością stoisko międzywojewódzkiwgo przedsięwzięcia.

Tegoroczne Targi WIATR i WODA były największą w historii prezentacją oferty polskich firm z branży przemysłu jachtowego – znakomitych producentów zaawansowanych technologicznie wyrobów, zdobywających światowe rynki. Były też wielkim żeglarskim świętem, forum wymiany opinii i doświadczeń amatorów sportów wodnych, a także ważnym wydarzeniem z udziałem gwiazd sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców, imprezą która pobudza zainteresowania różnymi formami turystyki i krajoznawstwa.

Galeria zdjęć:


Partnerzy Partnerzy