Aktualności
view

MDW E70 na 28. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie

W 28. Targach WIATR i WODA, zorganizowanych w Centrum Wystawienniczym przy ul. Marsa w Warszawie odbyły się największe w tej części Europy Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Po raz dwudziesty ósmy na targach spotykali się przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji z Polski i z zagranicy.

Na tegorocznych targach oprócz pięknych jachtów żaglowych, luksusowych łodzi motorowych, pontonów, RIBów, skuterów wodnych i innych jednostek pływających, na targach można było  zapoznać się nowościami,  które wystawcy przygotowali na nadchodzący sezon.

Przedstawiono również oferty producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej oraz regiony turystyczne z kraju i zagranicy, które zaprezentowały swoje atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem nad wodą i na wodzie. Na targach promowano także wodne szlaki turystyczne, w tym polski odcinek Międzynarodowej Drogi Wodnej E70, czartery, akweny żeglarskie, mariny oraz ciekawe miejsca do uprawiania sportów wodnych.

W sumie swoją ofertę na Targach WIATR i WODA 2016 zaprezentowało ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy. W tym roku na targach nie zabrało również naszego stoiska MDWE 70, które dzięki ciekawej aranżacji przyciągało całe rodziny szukające alternatywy na spędzenie najbliższych wakacyjnych urlopów.

Galeria zdjęć:


Partnerzy Partnerzy