Aktualności
view

MDWE 70 na III Targach World Travel Show 2018

fot. R.Wasil

III Edycja targów World Travel Show 2018 odbyła się w dniach 19 do 21 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. W wydarzeniu udział brało blisko 800 wystawców, w tym 300 z zagranicy. Krajem partnerskim tej edycji targów były Stany Zjednoczone.

 

World Travel Show tradycyjnie składał się z trzech salonów: Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Camper&Caravan oraz Warszawskiego Salonu Jachtowego.

W salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej promowała się oferta polskiego odcinka MDW E70. Odwiedzjący stoisko promocyjne MDW E70 pytali się m.in. o możliwości nawigacyjne na szlaku, ofertę czarterów jachtów i hauseboatów oraz o porty i przystanie żeglarskie.

Warto wspomnieć, że Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej to prezentacja: atrakcji kulinarnych, pokazów strojów narodowych, tańców, sztuk walki czy możliwości spędzenia aktywnego wypoczynku w rożnych krajach i regionach Polski i świata.

Atrakcją targów były spotkania ze znanymi podróżnikami. Wśród gości targów była Martyna Wojciechowska – ambasador targów, Wojciech Cejrowski, Andrzej Bargieł czy Aleksander Doba. Nela Mała Reporterka zabrała dzieci w niezapomnianą podróż na koło podbiegunowe.  Nie zabrakło również autorów blogów podróżniczych, takich jak: Busem Przez Świat, Drivenfar, Globstory, Szpilki W Plecaku.

 

Galeria zdjęć:


Partnerzy Partnerzy