Aktualności
view

Targi Turystyczne Market Tour Szczecin 2019

fot. K.Mężyński

W dniach 11-12.05.2019 roku w Szczecinie odbyła się kolejna 28 edycja Targów Turystycznych Market Tour Szczecin 2019 - największych targów turystycznych na Pomorzu Zachodnim.

Piknik nad Odrą – bo tak brzmi nazwa potoczna imprezy ma charakter rodzinnego festynu z placami zabaw, wesołym miasteczkiem oraz występami muzycznymi. Dla odwiedzających przygotowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Swoją ofertę zaprezentowali przedsiębiorcy branży turystycznej: biura podróży, hotele, ośrodki wypoczynkowe, rekreacyjne, sanatoryjne oraz dystrybutorzy sprzętu żeglarskiego, sportowo – turystycznego i wyposażenia hotelowo - gastronomicznego. Regiony z Polski, jak i z zagranicy zaprezentowały liczne atrakcje turystyczne. Piknik nad Odrą, to również wspaniała okazja do pokazania regionalnych produktów spożywczych, wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych. W tym roku trzy największe tego rodzaju stoiska zaprezentowały województwa: lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie. Dzięki wspaniałej pogodzie frekwencja na imprezie była imponująca. 

Stoisko Międzynarodowej Drogi Wodnej E70 cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród wodniaków i innych odwiedzających, którzy dopiero zamierzają skorzystać z aktywności i wypoczynku na wodzie.


Partnerzy Partnerzy