Aktualności
view

MDW E70 na 21 targach BOATSHOW 2019 w Łodzi

fot. Rafał Wasil

17 listopada 2019 r. zakończyły się w Łodzi Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2019. Podczas trzydniowej imprezy prezentowane były pełnomorskie jachty żaglowe, luksusowe motorówki, łodzie turystyczne oraz houseboat'y. Wśród wystawców z kraju i zagranicy pojawili się między innymi producenci osprzętu i elektroniki jachtowej oraz firmy oferujące czartery i szkolenia.

Imprezy towarzyszące targom BOATSHOW stworzyły okazję do zaprezentowania bloków edukacyjnych, prelekcji, warsztatów oraz przedstawienia oferty najnowszych produktów turystycznych m.in. przez samorządy i firmy czarterowe. Panele tematyczne prezentowały również najciekawsze trasy dla żeglarzy w Europie i na świecie, szkolenia z zakresu meteorologii, nawigacji i marketingu.

Targi BOATSHOW umożliwiły spotkanie firm przemysłu jachtowego z handlowcami krajowymi i zagranicznymi oraz odbiorcami indywidualnymi. Uczestnikami targów były osoby z różnych regionów Polski i zagranicy. 

Na targach nie zabrakło również stoiska promocyjnego Międzynarodowej Drogi Wodnej E70. Prezentowano na nim walory turystyczne drogi wodnej łączącej Kostrzyn n. Odrą z Zalewem Wiślanym. 

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających. 


Partnerzy Partnerzy