W DNIACH 18 – 20 PAŹDZIERNIKA 2019 R. ODBYŁY SIĘ MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE WORLD TRAVEL SHOW W NADARZYNIE

W DNIACH 18 – 20 PAŹDZIERNIKA 2019 R. ODBYŁY SIĘ MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE WORLD TRAVEL SHOW W NADARZYNIE

fot. Rafał Wasil
23.10.2019
Rafał  Wasil
Rafał
Wasil
AUTOR
Rafał  Wasil
Rafał
Wasil
23.10.2019

Trzydniowym targom towarzyszył szereg atrakcji m.in.: oferta ciekawych destynacji turystycznych w kraju i na świecie, degustacje potraw, pokazy strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców oraz możliwość uczestniczenia w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami takimi jak: Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Beata Pawlikowska i wielu innych.

Targom towarzyszyły panele dyskusyjne: „Ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych – doświadczenia po pierwszym pełnym sezonie” oraz „Tworzenie regionów turystycznych w Polsce: niezbędny krok do rozwoju czy utopia?”. W panelu wzięli udział: przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, eksperci marketingu turystycznego, zarządcy marek-uczestnicy projektu „Polskie Marki Turystyczne” oraz przedstawiciele innych podmiotów związanych z turystyką. Panele były okazją do wymiany doświadczeń przez reprezentantów różnych grup oraz do rozmowy o wyzwaniach branży i planach na przyszłość.

Wszyscy odwiedzający Targi mogli skorzystać z oferty przygotowanej na stoisku Międzynarodowej Drogi Wodnej E70. Pytano o aktualne warunki nawigacyjne na polskim odcinku MDW E70, a także o oferty czarterowania hauseboat’ów oraz portów i przystani żeglarskich. Tematem, który budził duże zainteresowanie, była możliwość pokonania drogi wodnej przez Bydgoszcz, w kontekście zakończonych prac na śluzie Okole.

 

Galeria zdjęć:

Redakcja

Portal jest redagowany w Departamencie Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Kontakt

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod adresem e-mail: dif@pomorskie.eu