MDW E70 NA 21 TARGACH BOATSHOW 2019 W ŁODZI

MDW E70 NA 21 TARGACH BOATSHOW 2019 W ŁODZI

fot. Rafał Wasil
29.11.2019
Rafał  Wasil
Rafał
Wasil
AUTOR
Rafał  Wasil
Rafał
Wasil
29.11.2019

17 listopada 2019 r. zakończyły się w Łodzi Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2019. Podczas trzydniowej imprezy prezentowane były pełnomorskie jachty żaglowe, luksusowe motorówki, łodzie turystyczne oraz houseboat'y. Wśród wystawców z kraju i zagranicy pojawili się między innymi producenci osprzętu i elektroniki jachtowej oraz firmy oferujące czartery i szkolenia.

Imprezy towarzyszące targom BOATSHOW stworzyły okazję do zaprezentowania bloków edukacyjnych, prelekcji, warsztatów oraz przedstawienia oferty najnowszych produktów turystycznych m.in. przez samorządy i firmy czarterowe. Panele tematyczne prezentowały również najciekawsze trasy dla żeglarzy w Europie i na świecie, szkolenia z zakresu meteorologii, nawigacji i marketingu.

Targi BOATSHOW umożliwiły spotkanie firm przemysłu jachtowego z handlowcami krajowymi i zagranicznymi oraz odbiorcami indywidualnymi. Uczestnikami targów były osoby z różnych regionów Polski i zagranicy.

Na targach nie zabrakło również stoiska promocyjnego Międzynarodowej Drogi Wodnej E70. Prezentowano na nim walory turystyczne drogi wodnej łączącej Kostrzyn n. Odrą z Zalewem Wiślanym.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Redakcja

Portal jest redagowany w Departamencie Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Kontakt

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod adresem e-mail: dif@pomorskie.eu