PIKNIK NAD ODRĄ 2022

PIKNIK NAD ODRĄ 2022

fot. K.Mężyński
16.05.2022
Redakcja Portalu
Redakcja
Portalu
AUTOR
Redakcja Portalu
Redakcja
Portalu
16.05.2022

W dniach 7 -8 maja 2022 r. w Szczecinie odbyła się kolejna edycja, trwającego nieprzerwanie od 1992 roku „Pikniku nad Odrą”

Wydarzenie zgromadziło ponad 150 wystawców z całej Polski i z zagranicy. Impreza, mająca charakter targów turystycznych połączonych z bogatym programem artystycznym i propozycjami kulinarnymi, przyciągnęła tłumy zwiedzających. Po rocznej przerwie na mapie Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego ponownie pojawiła się piknikowa scena, na której oprócz pokazów lokalnych artystów, gościli również dziennikarze z portalu wSzczecinie.pl prowadzący studio targowe i rozmowy z wystawcami. Z uwagi na „rodzinny” charakter pikniku, organizatorzy przygotowali atrakcje dla najmłodszych w specjalnie wydzielonej strefie.

Wystawcy promowali swoje regiony, prezentując infrastrukturę bazy turystycznej. Podobnie jak w latach ubiegłych nie zabrakło stoiska Międzynarodowej Drogi Wodnej E70. Jeden z najbardziej urozmaiconych i malowniczych szlaków żeglugowych w Polsce cieszył się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Profesjonalnie przygotowane materiały były dodatkową zachętą do podjęcia decyzji o przepłynięciu choćby części tego malowniczego wodnego szlaku.

stoisko wystawiennicze Międzynarodowej Drogi Wodnej E70

fot. K.Mężyński

 

Redakcja

Portal jest redagowany w Departamencie Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Kontakt

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod adresem e-mail: dif@pomorskie.eu