Aktualności
MDW E70 zaprezentowało się na targach Tour Salon w Poznaniu

MDW E70 zaprezentowało się na targach Tour Salon w Poznaniu

Fot. Donata Wawrzyniak
31.10.2023
Paweł Daszkiewicz
Paweł
Daszkiewicz
AUTOR
Paweł Daszkiewicz
Paweł
Daszkiewicz
31.10.2023

W dniach 27 - 29 października w Poznaniu odbyły się Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Nie mogło tam zabraknąć zespołu Międzynarodowej Drogi Wodnej E70.

Na tegorocznych targach wystawiał się szeroki wachlarz wystawców, od organizacji turystycznych i tour operatorów aż po regiony i kraje. Wystawcy przedstawili bogatą ofertę turystyczną. Wydarzeniu towarzyszył bogaty program przygotowany przez organizatorów w postaci relacji podróżników oraz występów artystycznych.

Nasze stoisko przyciągało dużą ilość odwiedzających. Cieszyły nas odwiedziny i ciekawe rozmowy z wytrawnymi wodniakami, ale też z osobami planującymi rozpocząć swoją przygodę na wodzie, do czego szlak MDW E70 nadaje się wyśmienicie. Goście odchodzili od naszego stoiska w pełni usatysfakcjonowani z otrzymanej informacji oraz materiałów w postaci map i przewodników, którymi byli przez nas obdarowywani. Na popularność naszego stanowiska wpływ miały także odbywające się w tym samym czasie targi jachtów i łodzi „Yacht Salon”.

Całe wydarzenie było dobrze zorganizowane, a duża frekwencja zachęca do zaplanowania udziału w nim także w przyszłym roku. Poznań opuszczaliśmy w przekonaniu, że praca nad promocją i rewitalizacją MDW E70 przynosi wymierne efekty.

Redakcja

Portal jest redagowany w Departamencie Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Kontakt

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod adresem e-mail: dif@pomorskie.eu