Aktualności
wisla houseboat splyw

MDW E70 w mediach społecznościowych

Houseboat podczas spływu Wisłą, fot. szalonewalizki.pl
19.10.2021
Przemysław  Brozdowski
Przemysław
Brozdowski
AUTOR
Przemysław  Brozdowski
Przemysław
Brozdowski
19.10.2021

Od końca sierpnia br. polski odcinek Międzynarodowej Drogi Wodnej E70 jest promowany w mediach społecznościowych w ramach kampanii reklamowej.

Pod koniec maja br. podpisana została umowa z podmiotem prowadzącym blog turystyczny i kanały w mediach społecznościowych. Jej przedmiotem jest przeprowadzenie kampanii promującej i reklamującej Międzynarodową Drogę Wodną E70 na obszarze Polski na stronach i kanałach prowadzonych przez wykonawcę usługi.

W ramach zamówienia wykonawca zobowiązał się do opłynięcia houseboatem destynacji z obszaru pięciu województw w ramach MDW E70 w celu dokonania ich ekspozycji promocyjnej w cyklach 2-3 dniowych. Dzięki temu zarówno na Facebooku, Instagramie oraz Youtubie internauci korzystający z mediów społecznościowych dowiedzą się o istnieniu drogi wodnej, jej zaletach, możliwościach i potencjale turystycznym. Posty, relacje zdjęciowe i filmowe pokazują i opisują jej faktyczny stan, a jednocześnie inspirują odbiorców do spędzania czasu w sposób ciekawy i aktywny.

Już niedługo na łamach naszej strony będziemy informować o uzyskanych w ramach kampanii ilościach wyświetleń, polubień i komentarzy.

A już teraz zapraszamy na strony:

  1. facebook.com/szalonewalizkipl
  2. instagram.com/szalonewalizki_pl
  3. szalonewalizki.pl
Redakcja

Portal jest redagowany w Departamencie Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Kontakt

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod adresem e-mail: dif@pomorskie.eu