IWW E70 present itself at Tour Salon in Poznan

IWW E70 present itself at Tour Salon in Poznan

31.10.2023
Paweł Daszkiewicz
Paweł
Daszkiewicz
AUTOR
Paweł Daszkiewicz
Paweł
Daszkiewicz
31.10.2023

Na targach w Poznaniu stawił się szeroki wachlarz wystawców, od organizacji turystycznych i tour operatorów po regiony i kraje. Wystawcy przedstawili bogatą ofertę turystyczną. Wydarzeniu towarzyszył bogaty program przygotowany przez organizatorów w postaci relacji podróżników oraz występów artystycznych.

Nasze stoisko przyciągało dużą ilość odwiedzających. Cieszyły nas odwiedziny i ciekawe rozmowy z wytrawnymi wodniakami, ale też z osobami planującymi rozpocząć swoją przygodę na wodzie, do czego szlak MDW E70 nadaje się wyśmienicie. Goście odchodzili od naszego stoiska w pełni usatysfakcjonowani z otrzymanej informacji oraz materiałów w postaci map i przewodników, którymi byli przez nas obdarowywani. Na popularność naszego stanowiska wpływ miały także odbywające się w tym samym czasie targi jachtów i łodzi “Yacht Salon”.
Całe wydarzenie było dobrze zorganizowane, a ich popularność zachęca do zaplanowania udziału w nich także w przyszłym roku. Poznań opuszczaliśmy w przekonaniu, że praca nad promocją i rewitalizacją MDW E70 przynosi wymierne efekty.

Editors

The website is edited at the Department of Infrastructure of the Marshal's Office of the Pomorskie Voivodeship.

Contact

We will provide you with additional information at the e-mail address: dif@pomorskie.eu