PIKNIK NAD ODRĄ 2022

PIKNIK NAD ODRĄ 2022

fot. K.Mężyński
16.05.2022
Redakcja Portalu
Redakcja
Portalu
AUTOR
Redakcja Portalu
Redakcja
Portalu
16.05.2022

W dniach 7 -8 maja 2022 r. w Szczecinie odbyła się kolejna edycja, trwającego nieprzerwanie od 1992 roku „Pikniku nad Odrą”

Wydarzenie zgromadziło ponad 150 wystawców z całej Polski i z zagranicy. Impreza, mająca charakter targów turystycznych połączonych z bogatym programem artystycznym i propozycjami kulinarnymi, przyciągnęła tłumy zwiedzających. Po rocznej przerwie na mapie Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego ponownie pojawiła się piknikowa scena, na której oprócz pokazów lokalnych artystów, gościli również dziennikarze z portalu wSzczecinie.pl prowadzący studio targowe i rozmowy z wystawcami. Z uwagi na „rodzinny” charakter pikniku, organizatorzy przygotowali atrakcje dla najmłodszych w specjalnie wydzielonej strefie.

Wystawcy promowali swoje regiony, prezentując infrastrukturę bazy turystycznej. Podobnie jak w latach ubiegłych nie zabrakło stoiska Międzynarodowej Drogi Wodnej E70. Jeden z najbardziej urozmaiconych i malowniczych szlaków żeglugowych w Polsce cieszył się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Profesjonalnie przygotowane materiały były dodatkową zachętą do podjęcia decyzji o przepłynięciu choćby części tego malowniczego wodnego szlaku.

stoisko wystawiennicze Międzynarodowej Drogi Wodnej E70

fot. K.Mężyński

 

Editors

The website is edited at the Department of Infrastructure of the Marshal's Office of the Pomorskie Voivodeship.

Contact

We will provide you with additional information at the e-mail address: dif@pomorskie.eu